İletişim Bilgileri

Erzurum Ürünleri

  • Yetkili Kişi: Mesut Gözüm
  • Telefon numarası: +90 (536) 209-34-04
  • Adres: İstasyon Cad. Gürcükapı Çarşısı Erzurum, Merkez, Erzurum, 25000,, Erzurum, 16000, Türkiye

Çalışma Saatleri

Sitedeki güncellemeler

Sağlığınız İçin Organik Ürünlerimizi Tercih Edin

Sağlığınız İçin Organik Ürünlerimizi Tercih Edin
Sağlıklı Olmak İstiyorsanız Doğal Beslenin

14.09.2015 00:00

Bilindiği üzere son zamanlarda yani günümüzde organik beslenmeye olan ilgi giderek artmakta. İyi ama organik beslenme nedir diye sorabilirsiniz. Kısaca organik beslenme kimyasallardan ve zararlı katkılardan uzak tamamen doğal olarak yapılan üretimler neticesi elde edilen ürünlerle beslenmedir. Buyrun size organik beslenme için 5 etkili sebep;

Organik Beslenme Sağlıklı ve Güvenlidir.

Doğal yollarla organik olarak üretilen gıdalar diğer besinlere oranla herhangi zararlı ve kimyasal madde içermez. Bu sebeple daha sağlıklı ve güvenlidir. Sağlığınızı olumlu olarak etkilerler.

Organik Gıdalar Daha Lezzetlidir.

Organik gıdalar, tamamen doğal yollarla sağlıklı toprakta yetiştirilir ve çiftliklere doğrudan ulaştırılır. İçlerinde hiçbir katkı ve kimyasal madde yoktur. Bu yüzden kendilerine has orijinal tatlarını muhafaza ederler. Genel olarak üretilen kimyasal katkılı gıdalarla doğal yollarla üretilen organik gıdaları karşılaştırdığımızda organik gıdaların tadındaki lezzet bariz bir şekilde kendini gösterecektir.

Organik Gıdaların Besin Değeri Yüksektir.

Yapılan bilimsel araştırmalar göstermiştir ki, organik ürünler diğer besinlere oranla daha fazla mineral ve vitamin içermektedir. Organik gıdalar, demir, çinko ve minerali yüksek besinlerdir. Vücut için tamamen faydalı elementleri bünyelerinde bulundurur ve bu organik beslenen kişiler için sağlık ve lezzet barındırırlar.

Organik Gıdalar Kilo Kontrolü Sağlar

Organik gıdalar herhangi bir katkısal madde içermedikleri için kilo alımı ve yağ birikiminin de önüne geçer. Özellikle uygulanan diyet listelerine eklendiğinde kilo vermenizi kolaylaştırır ve daha sağlıklı bir yapıya kavuşmanıza sebep olurlar.

Organik Gıdalar Çevre Dostudur

Şurası gerçekki organik tarım erozyonu kolaylaştıran kimyasal kullanımı tamamen reddeder. Diğer bir ifadeyle, organik çiftçilik erozyon miktarını azaltmakla kalmadığı gibi aynı zamanda toprak kalitesini de muhafaza eder. Bu durum daha fazla enerji ve su tüketiminin önüne geçer. Böylece su ve toprak kirliliği azalır. Organik tarım havaya zararlı kimyasallar yaymaz ve hava kirliliğinide çok yüksek oranda azaltır.


Web Sitemizden Bizleri Telefonla Arayarak Sipariş Vereceğiniz Tüm Ürünlerimiz Tamamen Sağlıklı Köy Ortamında Organik Olarak Üretilmiştir. Gerek tadı gerek sağlığınız üzerindeki olumlu etkileri sizleri ziyadesiyle memnun edecektir.